LaciTek ile sabit veya mobil tüm telefon numaralarımız üzerinden yapılan telefon görüşmeleri kaydedilmektedir. Kaydedilen telefon görüşmeleri yalnızca hizmet kalitesinin geliştirilmesi amacıyla kullanılmakta olup (gerekli hallerde adli mercilere ibrazı dışında) herhangi bir 3. kişi yahut kurum ile paylaşılmayacaktır.

Web sitemizde kullanılan eklentiler vasıtasıyla (Google Analytics ve benzeri) bazı iş ortaklarımızca tarafınızca izin verilmiş bazı bilgilere erişilebilir. Bu bilgiler tamamen anonimize edilmiş olarak kullanılmakta kimliğinizi veya kişisel verilerinizi sitemizde depolamamaktadır. Bu veriler tarafımızca yalnızca hedef müşteri kitlesine yönelik hizmet kalitesinin ve web sitesi kullanılabilirliğinin artırılması amacıyla kullanılmaktadır.

Bu web sitesinde ve şirketimizin mülkiyetindeki diğer web siteleri yahut uygulamalarda yer alan formlar vasıtasıyla tarafımıza ileteceğiniz her türlü kişisel veri sadece formda veya uygulamada belirttiğiniz kullanım amacına yönelik olarak kullanılacak, açık talep ve rızanız olmadan ilgili personellerimiz dışında üçüncü kişilerle paylaşılmayacak, talebiniz halinde sistemlerimizden derhal silinecektir.

Şirketimiz web siteleri, mobil uygulamaları veya fiziksel hizmet süreçlerinde kişisel verilerinizin kullanımı ile ilgili bu sayfada belirtilmeyen ek bilgileri edinmek, ihlal bildirimi ve talepleriniz için iletişim sayfasında yer alan kanalları kullanarak bizimle irtibata geçmenizden memnuniyet duyarız.

Tarafımızca verilen arşiv tarama, arşiv sayısallaştırma, dijital arşivleme, fiziksel arşivleme gibi hizmetlerde tarafımıza gizlilik sözleşmeleri kapsamında teslim edilen tüm arşiv materyalleri, üçüncü kişilere ait kişisel veriler dahil olmak üzere her türlü bilgi ve belgenin korunması amacıyla ISO 27001 Bilgi ve Belge Güvenliği standartlarında hizmet vermekteyiz.