Artık İzmirliyiz…

14 Haziran 2018 tarihi itibariyle şirket merkezimiz “GÜLBAHÇE MAHALLESİ GÜLBAHÇE CAD. İYTE TEKNOPARK İZMİR A3 BİNASI 28 URLA/İZMİR” adresine taşınmıştır. Bu sayede Ar-Ge ve yazılım geliştirme faaliyetlerimizi kalabalık yerleşim yerlerinin gürültü ve huzursuzluğundan uzakta daha büyük keyif ve başarılarla sürdürme fırsatı bulacağız. Böylece hükümet yetkililerince ülkemizde geleceğin yazılım ve teknoloji merkezi olacağı belirtilen bölgede de yerimizi almış bulunmaktayız.

Merkezimiz ve Ar-Ge faaliyetlerimizin adresi değişse de arşiv sayısallaştırma hizmetlerinde kalite, başarı ve uygun fiyatın adresi değişmeyecek. Ülkemizin her köşesinde müşterilerimizin yanında olmaya, başarılarla dolu projelerimize yenilerini eklemeye devam edeceğiz.

0850 346 5228 nolu numaramız hizmet vermeye devam etmektedir.

Vergi dairemiz Urla Vergi Dairesi olarak değişmiştir. İzmir Ticaret Sicil Müdürlüğü’ndeki ticaret sicil numaramız 204837 olurken 0607037592500015 MERSİS numaramız değişmemiştir. Tüm dost ve müşterilerimizi huzur dolu yeni yerleşkemizde çayımızı kahvemizi içmeye bekleriz.