LaciTek, kamu ve özel sektör kuruluşlarına verdiği arşiv sayısallaştırma hizmetleri yanında, sayısallaştırma sektöründe taahhüt işleri yapan bir çok arşiv sayısallaştırma firmalarına da yazılım-teknoloji, proje yönetimi, tarama makinesi kiralama ve anahtar teslimi alt yüklenicilik gibi hizmetler vermektedir. Arşiv sayısallaştırma, dijital arşiv veya elektronik belge yönetim sistemleri hizmetleri veren veya vermeye başlamayı düşünen bir şirketseniz LaciTek’in yol arkadaşlığının keyfini çıkarmak için geç kalmayın.

Siz de projelerinizi LaciTek’e taşere ederek her ölçekteki projenizde tam zamanında çözümü en yüksek kalite ile almak için iletişime geçebilirsiniz. Alt yüklenici olarak hizmet verdiğimiz projelerde tamamen şirketinizin markası ön planda olmak üzere hizmet vermekteyiz. Bu işleyişte siz müşterinizle sözleşmenizi imzalayıp yer teslimini tamamladıktan sonra biz projeyi devralıp, teknik şartnamenize uygun olarak, süresi içerisinde tamamlayıp size teslim ediyoruz. Sonrasında muayene kabul işlemlerinde de   desteğimiz devam ediyor. Kısmi destek verdiğimiz projelerde ise aşağıdaki hizmetlerimiziden bir veya birkaçını birarada tercih edebilirsiniz.

 • Yazılım desteği
  Projelerinizi LaciTek Servis Büro Yönetim Sistemi (şirketiniz adına markalama) ve Arşiv Yönetim Sistemi (Dijital Arşiv Yönetimi, Fiziksel arşiv yönetimi) yazılımları ile gerçekleştirerek sayısallaştırma maliyetlerinizde önemli avantajlar elde edebilirsiniz.
 • Teknoloji desteği
  Kendi yazılım altyapınızı kullanmak istiyorsanız, LaciTek OCR, belge sınıflandırma ve bilgi çıkarma motorlarını kullanarak gücünüze güç katabilirisiniz.
 • Proje yönetim desteği
  Sayısallaştırma alanında milyar sayfaya yakın tecrübeli bir ekiple çalışmaya ne dersiniz? Cevabınız evetse proje yönetim desteğimizle kendi ekibinizle yürüttüğünüz projeler için Know-How desteği alın. Projelerinizin planlanması, izlenmesi ve denetlenmesi için yanınızda olalım.
 • Personel desteği
  Yetişmiş, iş bilen personel bulmakta zorlanıyor musunuz? O zaman tecrübeli personellerimizi projelerinizde görmek, yolunu kısaltıp engellerinizi kaldırabilir. Personel kiralama hizmetlerimizde en az iki proje tecrübesi olan personellerimizi görevlendirmekteyiz.
 • Donanım desteği
  Ani büyüyen işleriniz için yeterli donanımınız yok, tek proje için de ciddi yatırımlara girmek istemiyorsunuz. O zaman LaciTek donanımlarını kiralayarak ihtiyaçlarınızı hızlıca ve en uygun maliyetle karşılayabilirsiniz.