YTÜ Kuluçka Merkezi Açılışındaydık

whatsapp-image-2016-10-20-at-17-00-08Bir parçası olmaktan gurur duyduğumuz Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi bünyesindeki Kuluçka Merkezi A1 Blokta tahsis edilen alan için 20 Ekim tarihindeki görkemli açılışla Türkiye’nin en büyük kuluçka merkezi haline geldi.  Organizasyonda diğer Kuluçka şirketleri ile beraber LaciTek’in standı da yer aldı.

Ywhatsapp-image-2016-10-20-at-16-28-02elbegen 1 tarama makinemizin tanıtımını içeren standımızın ziyaretçilerinden birisi de Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahri ŞAHİN idi. Genel olarak şirket faaliyetlerimiz ve tarama makinesi hakkında bilgi alan rektörümüz başarı dileklerini iletirken bizler de kendisine başta kuluçka şirketleri olmak üzere teknoloji geliştiren şirketlere yaklaşımı ve katkılarından dolayı whatsapp-image-2016-10-20-at-18-07-01teşekkür edebilme fırsatı bulduk.

Bizleri bir yandan potansiyel müşteriler ve yatırımcılar ile buluştururken bir yandan da günlük hayatın yoğun trafiği içerisinde iletişim fırsatı bulamadığımız  diğer kuluçka şirketlerinin projelerini inceleme fırsatı veren Sayın Latif ULU ve Ünal ASLAN Beylere teşekkürü borç biliyoruz.